A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Найкрутіші на WorldSkills Ukraine 2021: опубліковано списки призерів

Опубліковано 03 січня 2022 року о 11:00


На офіційному сайті конкурсу WorldSkills Ukraine розміщено перелік призерів відбіркового етапу п'яти регіонів. Конкурсанти, які посіли перші місця в компетенціях, отримають право представляти область під час національного фіналу навесні 2022 року.

Списки призерів першого етапу WorldSkills Ukraine 2021:

Решта мають надати відповідні переліки до початку національного фіналу. Інформацію буде опубліковано в розділі «Регіони».

«Оскільки дві області фактично перенесли змагання на січень-лютий, рано говорити про результати відбіркового етапу, однак деякі висновки зробити можна. Наприклад, майже всі області провели конкурс за напрямом “Зварювальні роботи” та “Електромонтажні роботи”. Робітники цих професій мають постійний попит серед роботодавців, тож завдяки WorldSkills ми популяризуємо необхідні українському бізнесу професії», – зазначила генеральна директорка директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки Ірина Шумік.

Директорка також розповіла, що цьогоріч організатори junior-компетенцій приділяли більше уваги організації змагань і, зокрема, проводили з учасниками пробні сесії. Під час сесій школярі виконували завдання, подібні до тих, які надавалися в межах основного етапу.

Нагадаємо, на YouTube-каналі WorldSkills Ukraine розміщено майстер-класи для виконання практичних завдань за 7-ма компетенціями конкурсу.