A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Сергій Шкарлет провів екскурсію до свого кабінету в межах проєкту «Обери професію своєї мрії»

Опубліковано 04 січня 2022 року о 11:45


Міністр Сергій Шкарлет провів екскурсію до свого кабінету в межах проєкту «Обери професію своєї мрії». Про це Міністр повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Улітку 2021 року спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та партнерами ми запровадили Всеукраїнський проєкт із профорієнтації «Обери професію своєї мрії». Це інноваційний проєкт міжнародного рівня, аналоги якого вже існують у США, Німеччині та Франції, де школярі можуть усвідомлено обирати майбутній фах», — зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр підкреслив, що проєкт допоможе учням старших класів закладів загальної середньої освіти обрати професію мрії, стати успішними та реалізуватися.

«Обирай професію, до якої в тебе є хист. Якщо це освіта, то розвивайся саме в цьому напрямі та ставай найкращим. Професія будує не тільки щасливу людину майбутнього, а й вільну, сильну, незалежну Україну», — наголосив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, 28 грудня 2021 року було презентовано Всеукраїнський проєкт із профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії».