A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН запрошує представників науки, освіти та бізнесу на презентацію сервісу Open Ukrainian Citation Index перед його тестовим запуском

Опубліковано 07 листопада 2019 року о 16:58

12 листопада 2019 року в МОН презентують проєкт Open Ukrainian Citation Index (OUCI) – новий сервіс для пошуку та аналізу наукових цитувань вчених. Він стане першим елементом майбутньої Національної науково-інформаційної системи, створенням якої займатиметься МОН наступного року.

Розробники проєкту розкажуть, навіщо потрібен та як працюватиме OUCI, чим буде корисний сервіс для різних цільових аудиторій – дослідників, викладачів, представників бізнесу, грантодавців, працівників редакцій наукових журналів, бібліотекарів, освітніх та наукових управлінців тощо. Зокрема, йтиметься про те, як зможе допомогти OUCI з пошуком нових результатів досліджень та покращенням наукової комунікації. 

Початок: 11:00

Локація: м. Київ, бул. Шевченка, 16, 4-й поверх, кім. 401
Вхід вільний.


Спікери:

  • перший заступник Міністра освіти і науки Юрій Полюхович;
  • заступник директора з наукової роботи Державної науково-технічної бібліотеки Сергій Назаровець. 

Цього ж дня також планується пілотний запуск OUCI, щоб кожен охочий зміг протестувати роботу системи та надати свої пропозиції. 

Довідково: Open Ukrainian Citation Index – проєкт створення пошукової системи і бази даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують Initiative for Open Citations. Сервіс розробляється фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки.