A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Стартувала реєстрація на Інформаційний день Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» – податися можна до 18 листопада

Опубліковано 07 листопада 2019 року о 18:01

21 листопада 2019 року МОН спільно з представниками НАТО проведе Інформаційний день Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» в Україні. Під час заходу буде презентовано можливості співпраці для українських науковців з іноземними колегами в межах Програми.

Початок: о 10:00 (реєстрація з 9:30)

Закінчення: 13:30

Локація: м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 16, к. 401

Участь безкоштовна, обов’язково за попередньою реєстрацією:   https://bit.ly/2Np9JzY  

Реєстрація відкрита до: 18 листопада 2019 року

До участі запрошують науковців, інноваторів, представників вишів та наукових установ та усіх, хто цікавиться дослідженнями в сфері безпеки та оборони.

Спікерами Інфодня будуть представники офісу Програми НАТО, МОН, українські виконавці проєктів тощо.

Під час сесії «Програма НАТО «Наука заради миру і безпеки» в Україні: співробітництво та досягнення» учасники більше дізнаються про Програму, механізми її реалізації, отримають практичні рекомендації з подання проєктних заявок.

У сесії «Перспективи для нових заходів у межах Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» представлять можливості для майбутнього співробітництва з урахуванням підсумків 16-го засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань науки та охорони довкілля (28 березня 2019 року).

Мова заходу – англійська, українська.

Нагадуємо, що 12 листопада 2019 року відбудеться презентація проєкту Open Ukrainian Citation Index – нового сервісу для пошуку та аналізу наукових цитувань вчених.

SPS Information Day Ukraine Brochure