A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт програми ЄДКІ зі спеціальностей 081 Право та 293 Міжнародне право на другому (магістерському) рівні вищої освіти.

Опубліковано 01 березня 2024 року о 13:45


Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт програми єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальностей 081 Право та 293 Міжнародне право на другому (магістерському) рівні вищої освіти. Нова редакція програми підготовлена за результатами аналізу проведення ЄДКІ за відповідними спеціальностями.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі вищої освіти освітнього ступеня магістра, заклади вищої освіти.

Можливі наслідки реалізації проєкту акта для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: вимірювання й оцінювання результатів навчання, досягнутих здобувачем освіти відповідно до вимог стандартів вищої освіти, отримання документа про здобутий освітній рівень.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються до 20 березня 2024 року на електронну пошту: [email protected]. Контактна особа для надання консультацій: Світлана Дідусенко, тел. (044) 481- 32-37.

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Звіт за результатами громадського обговорення.