A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

Опубліковано 23 вересня 2020 року о 14:47

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» та подає його у формі порівняльної таблиці.

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» було розроблено з метою підвищення престижності праці педагогічних працівників у сфері позашкільної освіти та приведення постанов Кабінету Міністрів України у відповідність до чинного законодавства.

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України розроблено експертною групою з питань позашкільної освіти директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти.

Зауваження та пропозиції приймаються Міністерством освіти і науки України до 23 жовтня 2020 року на електронну пошту yurii.demediuk@mon.gov.ua (відповідальна особа Демедюк Юрій, керівник експертної групи з питань позашкільної освіти директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти).

Звіт за результатами громадського обговорення.