A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з професії 7132 «Паркетник»

Опубліковано 24 вересня 2020 року о 15:02

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проєкт стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з професії 7132 «Паркетник».

Проєкт стандарту розроблено Міністерством освіти і науки України відповідно до статті 32 Закону України «Про освіту», статті 32 Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту», підпункту 15 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630.

Проєкт стандарту розроблено на основі компетентнісного підходу та з урахуванням Рамкової програми ЄС щодо оновлених ключових компетентностей для навчання протягом життя, схваленої Європейським парламентом і Радою Європейського Союзу 17 січня 2018 року.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту стандарту приймаються до 05 жовтня 2020 року на електронну адресу: kravets.mon@gmail.com (відповідальна особа Кравець Юрій, державний експерт експертної групи з питань змісту та забезпечення якості освіти директорату професійної освіти)