A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт постанови КМУ “Про затвердження Типового положення про наглядову раду закладу професійної (професійно-технічної) освіти”

Опубліковано 25 травня 2020 року о 15:57

МОН підготувало проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення про наглядову раду закладу професійної (професійно-технічної) освіти», який має на меті створити умови для участі громадськості у вирішенні перспективних завдань розвитку закладу професійної (професійно-технічної) освіти та підвищення якості професійної (професійно-технічної) освіти в цілому.

Проектом акта закріплено статус, процедуру формування, права та основні завдання, що покладаються на наглядову раду закладу професійної (професійно-технічної) освіти.

Очікується, що реалізація проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення про наглядову раду закладу професійної (професійно-технічної) освіти» матиме позитивний вплив на розвиток та модернізацію закладів професійної (професійно-технічної) освіти в регіонах на принципах державно-громадського та державно-приватного партнерства, доступності, відкритості та прозорості, орієнтації на потреби та запити здобувачів освіти у контексті забезпечення економічного розвитку України.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта пропонується направляти до 26 червня 2020 року поштою та електронною поштою за адресами: Міністерство освіти і науки України, директорат професійної освіти, пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел. (044) 287-82-74, e-mail: gorbatiuk@mon.gov.ua, Горбатюк Світлана Євгенівна.

Звіт за результатами громадського обговорення.