A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Порядку надання професійної підтримки та допомоги педагогічним працівникам (здійснення супервізії) у сфері загальної середньої освіти

Опубліковано 20 лютого 2024 року о 12:40


Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт Порядку надання професійної підтримки та допомоги педагогічним працівникам (здійснення супервізії) у сфері загальної середньої освіти (далі – Порядок здійснення супервізії).

Дія Порядку здійснення супервізії поширюється на педагогічних працівників, які забезпечують освітній процес у закладах загальної середньої освіти, незалежно від форми власності та сфери управління. 

Порядок здійснення супервізії розроблено директоратом шкільної освіти та робочою групою, створеною наказом Міністерства освіти і науки України від 05.01.2024 № 9.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються в електронній формі до 20 березня 2024 року на e-mail: [email protected] або за адресою: 01135, м. Київ, просп. Берестейський, 10.

Контактна особа для надання консультацій: Наталія Клясен, державний експерт експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення в освіті директорату шкільної освіти, номер телефону: (044) 481 47 58.

Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після ухвалення рішення за результатами обговорення.

Звіт за результатами громадського обговорення.