A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує для громадського обговорення проект постанови КМУ “Про внесення змін у додаток 1 до Державного стандарту початкової освіти”

Опубліковано 28 травня 2019 року о 14:22

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін у додаток 1 до Державного стандарту початкової освіти”.

МОН ініціює внесення змін до Державного стандарту початкової освіти, яким визначено вимоги до обов’язкових результатів навчання здобувачів освіти, шляхом додавання до розділу І «Мовно-літературна освітня галузь» підрозділу «Українська мова та література для корінних народів та національних меншин».

Зміни до Постанови вносяться з метою створення належних умов для вивчення державної мови особам, які належать до корінних народів та національних меншин України, а також імплементації статті 7 Закону України «Про освіту».

Зауваження та пропозиції до проекту пропонується надсилати до 25 червня 2019 в письмовому вигляді та електронною поштою за адресою:

Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135;

e-mail: linnyk@mon.gov.ua , o_kovalenko@mon.gov.ua або r.shyyan@gmail.com 

Порівняльна таблиця до проекту постанови  КМУ “Про внесення змін у додаток 1 до Державного стандарту початкової освіти”.

Звіт про результати громадського обговорення.