A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Міжнародна коаліція на підтримку освіти / International coalition in support of education

Опубліковано 18 березня 2022 року о 11:50


Міністерство освіти і науки створює міжнародну коаліцію, головною метою якої є залучення широкого кола партнерів України до захисту та відновлення української освіти та науки в умовах російської агресії.

Майданчиком для діалогу з міжнародними партнерами виступає Секторальна робоча група «Освіта і наука». Перелік учасників є відкритим до приєднання (учасниками СРГ є міжнародні організації, посольства, неурядові організації та проєкти), детальніше про майданчик можна дізнатися тут. Функціонують і тематичні підгрупи за сферами політик і окремими наскрізними пріоритетами, інформацію про які можна знайти за посиланням.

Команда МОН також розробила ПЛАН-концепт щодо функціонування системи освіти, сфери наукової та інноваційної діяльності України під час воєнного стану та відбудовчого періоду, пов'язаного з російською агресією.

З усіма матеріалами щодо надання міжнародної підтримки освітянській і науковій спільноті України можна ознайомитися за посиланням, крім цього, кожен може запропонувати власну допомогу тут.

Міністерство освіти і науки України висловлює вдячність кожному, хто надає підтримку в цей складний час.

Слава Україні!