A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Міністр освіти і науки ознайомився з організацією освітнього процесу в опорному закладі на Житомирщині

Опубліковано 02 лютого 2023 року о 12:40


1 лютого 2023 року Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет перебував з робочою поїздкою у Житомирській області.

Міністр відвідав опорний навчальний заклад Біотехнологічний ліцей «Радовель», який було відкрито у вересні 2018 року шляхом реорганізації й перебудови Радовельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Головна мета візиту – ознайомитися і перейняти провідний досвід освітян з організації навчання, формування особливостей в освітньому процесі в межах реформи НУШ під час воєнного стану, зокрема щодо підходів роботи вчителя з дитиною, пошуку здібностей учнів і формування свідомих громадян України.

Заклад має надсучасний безпечний освітній простір, максимально адаптований для розвитку дітей, зокрема з особливими освітніми потребами. Ліцей є взірцем державно-приватного партнерства.

Усі приміщення оснащено необхідним технічним і технологічним обладнанням, інтерактивними панелями нового покоління з ексклюзивною освітньою платформою, що дозволяють виконувати завдання з елементами гри, знайомитися з тематичними 3D-моделями, проводити досліди тощо. Одним із пріоритетних напрямів ліцею є гурткова робота. У спеціальних кабінетах, майстернях, спортивних залах учні розкривають творчий потенціал, підвищують фізичну підготовку. Таких гуртків у ліцеї 23.

Також під час робочого візиту Сергій Шкарлет зустрівся із вчителями і сільським активом, з якими обговорив безпекові питання, переваги навчання дітей в опорному закладі, про те, яким буде вступ до університетів у 2023 році та можливі пілотні проєкти у наданні школам автономії, зокрема в частині змісту та зміні підходів до впровадження державних стандартів у ЗЗСО. 

Нагадаємо, Міжвідомча робоча група працює над створенням безпечного середовища у закладах освіти.