A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Global Teacher Prize Ukraine 2020 відбудеться вже вчетверте: вчителя може номінувати кожен охочий, переможець отримає 250 тис. грн

Опубліковано 24 червня 2020 року о 10:22

Цьогоріч вчетверте відбувається національна вчительська премія Global Teacher Prize Ukraine. Організатори  розшукують учителів, які, попри карантин, продовжують мріяти, надихати учнів, дітей та батьків своїм прикладом і змінювати життя тих, хто їх оточує. 

Також оголосять переможців 6 номінацій: “Вчитель громадянської освіти” поїде у Давос, “Видатний вчитель хімії” отримає 200 тис. грн, “Учитель-новатор” поїде на міжнародний освітній форум, переможець номінації “Вибір українців” поїде у освітню подорож, “Вибір серцем” Наталі Мосейчук отримає грошову винагороду у розмірі 80 000 грн, а агрокомплекс МХП подарує учителю “Реалізацію Мрії”.

Вчителю податися на премію дуже просто - достатньо заповнити анкету за посиланням. Номінувати свого улюбленого вчителя також може кожен охочий, для цього достатньо заповнити заявку на сайті премії

“Ми щасливі, що українських вчителів цінують у всьому світі (двоє українців увійшли до топ-50 світової премії Global Teacher Prize), та переконані, що серед українського вчительства ще багато справжніх новаторів і змінотворців. Щоб віднайти їх, ми розпочали сезон 2020 найпрестижнішої національної вчительської премії Global Teacher Prize Ukraine та закликаємо всіх учителів брати у ньому участь. Вчителі — важливі, вони — ключ до змін у суспільстві”, — відзначила голова “Освіторії” та засновниця української премії Зоя Литвин.

Заявки приймаються до 1 серпня 2020 року. Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя 3 жовтня 2020 року та винагородять призом у 250 000 гривень.

Організатори премії з ГС «Освіторія»  переконані: «Кожен вчитель – супергерой, який має власну суперсилу! Саме вчителі можуть врятувати країну, адже навіть зараз вони щодня діляться своєю суперсилою під час уроків, викладаючи у Zoom, підтримуючи спілкування у Viber-чатах і перевіряючи незліченну кількість виконаних завдань». 

Нагадуємо, що випускників 2019/2020 навчального року звільнено від ДПА, вони можуть пройти її за власним бажанням.