A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Гаряча лінія з освіти для мешканців тимчасово окупованих територій працює на базі Урядового контактного центру: МОН уклало меморандум із УКЦ і Фондом “Відкрита політика”

Опубліковано 29 квітня 2020 року о 13:19

Спільно працювати над забезпеченням доступу та можливостей для залучення учнів і студентів із непідконтрольних територій до освітнього процесу в Україні домовились МОН, Урядовий контактний центр і Фонд “Відкрита політика”, підписавши відповідний меморандум 28 квітня 2020 року.

Цьогоріч гаряча лінія з освіти для жителів тимчасово окупованих територій працює на базі Урядового контактного центру за телефоном: 0800 504 425. Згідно з укладеним меморандумом, реалізація роботи гарячої лінії проходитиме завдяки об’єднанню ресурсів МОН, УКЦ і Фонду. 

“Наша мета – надати можливість отримувати якісну освіту в українських закладах. Консультанти, які працюють на гарячій лінії, пройшли навчання та готові надати вичерпні відповіді щодо освітніх процесів і можливостей, які турбують мешканців тимчасово окупованих територій. Учні непідконтрольних територій зможуть своєчасно отримати всю інформацію та вступити до українських вишів за спрощеною процедурою”, – відзначила виконуюча обов’язки Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій. 

На гарячій лінії з освіти надаються консультації жителям тимчасово непідконтрольних Україні територій, територій вздовж лінії розмежування та Криму щодо спрощеної процедури вступу через освітні центри “Донбас-Україна” та “Крим-Україна”. А також щодо отримання дистанційно середньої освіти в Україні, щодо законодавчих змін у сфері освіти для осіб, які проживають на непідконтрольних територіях та для внутрішньо переміщених осіб тощо.

У робочі дні пн - чт з 9:00 до 18:00, пт з 9:00 до 17:00 працює гаряча лінія для вступників із тимчасово окупованих територій (0-800-504-425).

Нагадаємо, МОН опублікувало Q&A для вступів у профтехи із відповідями на запитання для вступників із Криму та Донбасу.