A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Дистанційна школа «Оптіма» продовжує безплатне навчання для всіх українських дітей із подальшою видачею документів про освіту

Опубліковано 05 травня 2022 року о 15:10


Усі охочі й надалі можуть користуватися навчальною платформою дистанційної школи «Оптіма» безоплатно. Для навчання не потрібно документів чи обґрунтувань, тільки бажання та доступ до інтернету.

Школярі, які навчаються за благодійним пакетом, наприкінці навчального періоду зможуть завантажити довідку з оцінками для надання в основний заклад освіти.

Крім того, кожна дитина може подати документи та безоплатно стати учнем дистанційної школи, що дозволяє не тільки навчатися за освітніми матеріалами закладу, а й отримати всі необхідні документи про освіту державного зразка.

Програмою вже скористалися десятки тисяч українських школярів. Заявку можна подати на сайті школи за посиланням. 

Технічні потужності дозволяють дистанційній школі прийняти до 500 тис. нових користувачів, а офіційна співпраця з Міністерством освіти і науки України та ліцензії надають можливість дітям отримати документи про освіту державного зразка.

Освітні матеріали школи «Оптіма» розроблені спеціально для дистанційного навчання та містять анімації, 3D-моделі, інтерактивні ігри, кейс-уроки, пізнавальні завдання та безліч інших елементів, які роблять навчання не тільки ефективним, але й цікавим. 

Поставити запитання або отримати додаткову консультацію можна в контакт-центрі школи: 

  • +380 67 33391 87; 
  • +380 99 3339187.

Нагадаємо, майже 1 300 підручників і посібників електронної шкільної бібліотеки можна завантажити в один дотик.