A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

27 липня будуть оприлюднені рейтингові списки вступників до коледжів після 9-х класів

Опубліковано 27 липня 2021 року о 09:57


Сьогодні, 27 липня, до 12:00 має відбутися оприлюднення рейтингових списків вступників до закладів фахової передвищої освіти на основі 9-х класів.

Зазначимо, такі особи вступають до коледжів на основі вступних випробувань (зокрема за співбесідою, творчими конкурсами, квотами-1 та квотами-2). Рейтингові списки формуються із зазначенням рекомендацій до зарахування на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією з повідомленням про отримання чи неотримання ними права на здобуття фахової передвищої освіти за державним або регіональним замовленням.

Закладами фахової передвищої освіти буде змінено статуси заяв вступників у Єдиній державній електронній базі з питань освіти зі статусу «Допущено до конкурсу» на статус «Рекомендовано на бюджет».

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування, зокрема подати особисто оригінали документів до приймальної комісії закладу не пізніше 12:00 години 29 липня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням відбудеться не пізніше 18:00 31 липня. Зарахування вступників на контракт відбудеться не пізніше 3 серпня, додаткове зарахування – не пізніше 31 серпня.

Переведення на вакантні місця державного (регіонального) замовлення осіб, які зараховані на контракт на основі базової загальної середньої освіти, буде здійснювати не пізніше 9 серпня 2021 року.

Нагадаємо, визначено заклади профосвіти, які цьогоріч отримають кошти на створення навчально-практичних центрів.