A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

25 березня на ЕdEra стартує новий онлайн-курс «Права людини в освітньому просторі»

Опубліковано 19 березня 2019 року о 16:12

Що таке права людини, яку роль вони відіграють та як їх повноцінно реалізувати в житті кожної особистості. Відповіді на ці питання дасть новий онлайн-курс «Права людини в освітньому просторі», який підготували ОБСЄ в Україні та студія онлайн-освіти EdEra за підтримки Міністерства освіти і науки.

Навчання стартує вже 25 березня. Курс повністю безкоштовний та доступний цілодобово для кожного, хто цікавиться цією темою.

«Найбільше курс буде цікавий вчителям, методистам, освітнім управлінцям, зокрема, директорам, та батькам, адже орієнтований саме на них. Однак якщо ви відчуваєте, що вам потрібно більше знань про права людини, вам він теж може стати в пригоді. Розуміння прав людини – одна з передумов розвитку успішного суспільства, де стосунки ґрунтуються на взаєморозумінні та повазі. І передусім така згуртованість та взаємопорозуміння мають панувати у школі, де формуються та зростають майбутні покоління», – зазначила експерт курсу, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Раїса Євтушенко.

Експертами курсу також стали:

  • Олександр Войтенко, експерт з методики Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», член ГО «MART»
  • Олена Черних, кандидат педагогічних наук, голова правління ГО «Центр кращого Інтернету»
  • Лариса Денисенко, правозахисниця, посланниця толерантності ПРООН в Україні

Курс отримав належний гриф та рекомендований МОН до використання.

Зареєструватися на навчання можна вже зараз, перейшовши за посиланням: ed-era.com/hre

Нагадуємо, що понад 70 фахівців ІРЦ пройшли тренінги із сучасних методик – це дозволить підбирати кращі форми навчання для дітей з особливими освітніми потребами.