A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

ХVІI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2021»



В рамках проведення ХVІI Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя  та  безпека  –  2021», яка проходила 15 – 18 червня 2021 року на території Міжнародного Виставкового Центру (м. Київ), Міністерство освіти і науки  приняло участь.

Захід відвідав віцепрем’єр-міністр України — Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, заступники Міністра оборони України, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак, заступник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, голова ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв та Перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим.

Вони оглянули нові перспективні зразки зброї та військової техніки, які представлені у павільйонах та на відкритих майданчиках. Зокрема особливий інтерес вони приділили розробкам підприємств ДК «Укроборонпром» та ГС «Ліга оборонних підприємств України».

У заході взяли участь провідні вчені та розробники унікальних технологій з багатьох наукових установ, Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет», Національного авіаційного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Хмельницького національного університету, Харківського національного університету радіоелектроніки, Київського національного університету технологій та дизайну, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Київського національного університету технологій та дизайну, Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет», Дніпровського державного технічного університету Інститут проблем штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України і Національної академії наук України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Національного університету "Львівська політехніка", Хмельницького національного університету, а також представники організацій оборонно-промислового комплексу.

У своїх роботах заклади вищої освіти та наукові установи висунули низку пропозицій, спрямованих на поліпшення справ у сфері втілення інноваційних розробок в оборонній промисловості України, зокрема акцентували увагу на вдосконалення окремих напрямів військово-технічної політики та можливих шляхів забезпечення Збройних Сил України новітніми та модернізованими зразками озброєння та військової техніки (ОВТ), щодо конкретних робіт по їх створенню, про труднощі, що стоять на заваді реалізації намічених планів і програм, про перспективи та можливості їх подолання, а також про плани подальших розробок та досліджень у цьому напрямі.

Представники Міністерства освіти і науки України, заклади вищої освіти та наукові установи презентували узагальнені результати роботи, а саме: автономний комплект дистанційного обігріву ступень вартового, бездротова система оповіщення і управління евакуацією, гібридний квадрокоптер для тривалого автономного польоту зазначеною траєкторією, забезпечення безвідмовності високофорсованих дизелів бронетехніки шляхом впровадження новітніх технологій, компактне обладнання для аерозольного маскування техніки та військ у видимому та інфрачервоному діапазонах за новою технологією стисненої детонації, комп’ютерний артилерійський полігон.