A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Невмержицька Ольга Федорівна – у номінації «Зарубіжна література»


Посада, місце роботи на час участі в конкурсі
Вчитель зарубіжної літератури гімназії № 143               м. Києва
Посада, місце роботи на даний час
Вчитель зарубіжної літератури гімназії № 143                м. Києва
Зміни, що відбулись після перемоги у конкурсі
Повірила в себе, підвищила власну самооцінку, з’явилась впевненість у власних силах, здобула авторитет батьків, учнів, адміністрації школи, району, міста, познайомилась з науковцями у своїй галузі, найвідомішими вчителями України з зарубіжної літератури.
В електронному вигляді упорядкувала свої розробки уроків, презентації, проекти тощо – створила власний методичний кейс для подальшої плідної професійної діяльності.
Мала пропозиції рухатися кар’єрними сходинками, але відмовилася, бо вважає, що найкраще може себе реалізувати саме як вчитель
Досягнення
 
Неодноразові виступи на міських методичних семінарах та конференціях, організація власних методичних семінарів і майстер-класів. Керівництво роботами учнів-членів МАН (перемоги на районному етапі, у 2014 році – учениця 9 класу – переможниця (ІІІ місце) міського етапу).
Участь учнів у міському конкурсі читців сонетів Шекспіра «У вірші правда – над усе для мене» (2014).
Присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України» (2011)
Робота в журі учнівських інтелектуальних змагань
Робота в журі районних та міських олімпіад з російської мови та зарубіжної літератури
Участь в інших конкурсах, фестивалях, науково-практичних заходах тощо
Участь у міжнародній науковій конференції «Англійський ренесансний Парнас: Вільям Шекспір та його сучасники» (2011); Всеукраїнській науково-практичній конференції «Султанівські читання» (2012); Всеукраїнській науково-практичній конференції «Міф і література» (2014); міській відкритій подіумній дискусії «Підвищення професійної майстерності педагога за методичною системою Дейва Берджеса «Навчай як пірат» (2015)
Інформація про себе, якою хоче поділитися з іншими
Цінує інтелектуальне оточення, прагне розвиватися, дізнаватися щось нове, бути цікавою собі та іншим, не вміє бути байдужою, дуже відповідальна