A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Шаров Олег Ігорович

Шаров Олег
Ігорович
Генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти

Народився в 1968 році в місті Києві.


Після закінчення з відзнакою в 1991 році механіко-математичного факультету Київського державного університету імені Тараса Шевченка (спеціальність «Математика») продовжив навчання в аспірантурі.

У різні періоди працював асистентом кафедри інноваційного менеджменту та підприємництва, заступником декана економічного факультету Київського університету імені Тараса Шевченка, стажистом-дослідником, інженером, інженером-програмістом, молодшим науковим співробітником, науковим співробітником Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова НАН України.

З 1998 до 2015 року працював на посадах завідувача кафедри, проректора з навчальної та навчально-методичної роботи, першого проректора ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» (м. Київ).

З серпня 2015 року працює в Міністерстві освіти і науки України. З листопада 2015-го – директор департаменту вищої освіти, а з лютого 2018 року – генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих.

Кандидат фізико-математичних наук (1995 р.) за спеціальністю «Математичне та програмне забезпечення обчислювальних машин і систем», доцент (2002 р.).

Лауреат премії Президента України для молодих вчених (2001 р.).

У 1992-1994 роках – Голова ради студентів та аспірантів Київського університету імені Тараса Шевченка. У 2002-2017 роках входив до складу Ради Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти, у 2009-2010 та з 2017 року є членом Національної команди експертів з реформування вищої освіти.

Одружений, має доньку та сина.