A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Шумік Ірина Володимирівна

Шумік Ірина
Володимирівна
Генеральна директорка директорату професійної освіти

Народилася 15 червня 1982 року в селищі Кірова (сучасна назва – Обухівка) Дніпропетровської області.


У 1998 році закінчила середню загальноосвітню школу № 142 м. Дніпропетровська.

За освітою: економіст з фінансів (Дніпропетровський державний фінансово-економічний інститут, 2003 р.) та магістр державного управління (Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, 2008 р.)

Упродовж 2003-2006 років працювала у Дніпропетровському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, очолювала комітет у справах сім’ї та молоді Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради.

З 2008 до 2013 р. працювала у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Обіймала посади головного спеціаліста відділу координації, маркетингу і моніторингу наукових досліджень управління з наукової роботи, завідувача планово-фінансового сектору.

У 2013 році переведена до департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації на посаду заступника начальника управління науки, вищої та професійно-технічної освіти – начальника відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи.

Кандидат наук з державного управління (2014 р.).

Пройшла навчання за курсом «Академія доброго врядування» в Європейській Академії Берліна (2016-2017 рр.), сертифікований тренер.

Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за внесок молоді у розбудову держави (2003 р.).

У 1998-2002 роках очолювала студентське наукове товариство, комітет у справах молоді Дніпропетровського державного фінансово-економічного інституту.

Також була членом Дніпропетровської молодіжної ради (2001-2002 рр.), Дніпропетровської обласної молодіжної адміністрації (2012 р.) та експертом ГО «Інститут громадської експертизи» (2010-2012 рр.).