A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Завгородній Дмитро Володимирович

Завгородній Дмитро
Володимирович
Заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізаціїНародився 12 вересня 1991 року. 


У 2013 році закінчив факультет кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Прикладна математика». 

У 2015 році пройшов дворічну програму «MS in Innovations and Entrepreneurship» у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету. 

У 2019 році здобув другу вищу освіту магістра за спеціальністю «Професійна освіта (комп'ютерні технології)» у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. 

Учасник короткострокової програми Френсіса Фукуями та Мері Хілдербранд «The Role of Public Policy in Private Sector Development» в Українському католицькому університеті в партнерстві зі Стенфордським університетом.

Учасник семінару «Цінності та Суспільство» Aspen Institute Kyiv у 2018 році, а також Міжнародного лідерського семінару у Франції у 2019 році. 

У 2013-2015 роках працював директором інтернет-магазину в Helen Marlen Group. 

У 2015-2021 роках – приватний підприємець у сферах розроблення програмного забезпечення та неформальної освіти. 

У 2019-2020 роках  – директор ТОВ «СІНКГЛОБАЛ КАПІТАЛ». 

З 2019 року – радник на громадських засадах у Міністерстві цифрової трансформації України з питань освіти та науки, позаштатний менеджер проєкту «Всеукраїнська школа онлайн». 

Експерт консультаційного комітету з питань розвитку сфери штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України. 

10 серпня 2021 року призначений на посаду генерального директора директорату цифрової трансформації Міністерства освіти і науки України.28 березня 2023 року призначений на посаду заступника Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (розпорядження КМУ № 257-р від 28 березня 2023 року)