A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Яким буде поріг “склав/не склав” на ЗНО-2019: УЦОЯО проводить відбір громадських організацій до експертних комісій

Опубліковано 05 квітня 2019 року о 15:56

Український центр оцінювання якості освіти продовжує приймати заявки від громадських організацій, представники яких увійдуть до складу експертної комісії. Вона встановлюватиме пороги “склав/не склав” з усіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

Пропозиція зацікавить організації, діяльність яких пов’язана з функціонуванням української системи освіти. Подаватися на конкурс можуть представники спілок керівників або працівників закладів вищої, професійної та загальної середньої освіти. Крім того, увійти до складу комісії можуть члени батьківських або студентських об'єднань.

Термін прийому заявок -  3 травня 2019 року.

Ознайомитися з вимогами до змісту пропозицій можна тут.

Рішення стосовно включення претендентів до складу комісії прийматиметься на засадах збалансування інтересів різних груп освітянської спільноти та інших заінтересованих сторін. Остаточний склад комісії планують затвердити до 20 травня.

Довідково.

Із урахуванням порога “склав/не склав” визначаються результати ЗНО за шкалою 100-200 балів (рейтингові оцінки). Так, учасникам, тестовий бал яких є меншим за поріг "склав/не склав", отримують результат зовнішнього незалежного оцінювання "не склав". Мінімальна рейтингова оцінка "100 балів" відповідає значенню порогового бала "склав/не склав".

Засідання експертної комісії щодо встановлення порога "склав/не склав" орієнтовно відбудеться у період із 10 до 24 червня (три засідання). Оплата праці членів експертної комісії проходить відповідно до Схеми оплати праці (позиція "особа, яка бере участь у роботі колегіальних робочих органів Українського та регіональних центрів").