A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Вступ-2022: за три доби вступниками 11-х класів створено і активовано майже 18 тис. електронних кабінетів

Опубліковано 04 липня 2022 року о 14:20


Сьогодні, 4 липня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет нагадав, що триває реєстрація електронних кабінетів для трьох категорій вступників: на основі 9-ти та 11-ти класів, а також диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра.

Випускники 9-х класів уже можуть подавати заяви до закладів фахової передвищої освіти. 14 липня розпочнеться приймання заяв до закладів ФПО від випускників 11-х класів, а 29 липня – до ЗВО від вступників на основі повної загальної середньої освіти або диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра.

«Станом на сьогодні, 4 липня, на основі базової середньої освіти створено та активовано майже 39 тис. електронних кабінетів та подано майже 35 тис. електронних заяв. На основі повної загальної середньої освіти створено та активовано майже 18 тис. кабінетів, а також на базі фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра – майже 2 тис. кабінетів», – зазначив Сергій Шкарлет.

Перед початком реєстрації електронних кабінетів радимо майбутнім студентам уважно ознайомитися з інструкціями, що розміщені на сайті #Вступ-2022 у розділах «Інформаційні матеріали» та «Відеороз'яснення».

Нагадаємо, майже 187 тис. учасників НМТ підтвердили участь в основній сесії.