A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Вступ-2022: алгоритм дій для тих, хто має іноземний документ про освіту

Опубліковано 12 серпня 2022 року о 10:15


ДП «Інфоресурс» надає алгоритм дій для тих вступників, які здобували освіту за кордоном. 

Якщо вступати на основі іноземного документа про освіту, то подати заяви можна лише в паперовій формі безпосередньо до ЗВО. 

Для подальшого навчання та отримання диплома вступнику обов'язково треба пройти процедуру визнання іноземного документа в Україні. 

️Це можна зробити двома способами: 

  1. Після зарахування упродовж першого місяця навчання потрібно звернутися до ЗВО. Заклад має прийняти рішення до початку другого семестру першого року навчання. У разі підтвердження видається свідоцтво про визнання іноземного документа про освіту, інформація про яке вноситься в ЄДЕБО. Зверніть увагу, що таке свідоцтво діє тільки в тому ЗВО, який його видав.
  2. Звернутися до ДП «Інформаційно-іміджевий центр» МОН. У разі визнання документа видається свідоцтво, інформація про яке вноситься в ЄДЕБО. Зверніть увагу, що таке свідоцтво приймається в усіх закладах освіти, підприємствах, установах, організаціях будь-якої форми власності. 

Свідоцтва, видані ЗВО і МОН, дійсні тільки разом з оригіналом документа та діють безстроково. 

Перевірити достовірність свідоцтва можна на сайті

Процедури визнання не потребують документи про освіту громадян колишнього СРСР, видані до 15 травня 1992 року, а також документи, видані за підсумками навчання до початку 1992/1993 навчального року в закладах освіти держав колишнього СРСР. 

Нагадаємо, перевірити достовірність сертифіката НМТ можна на сайті ЄДЕБО.