A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Вступ 2020: тестування ЄДЕБО пройшло успішно, більш як 15 тис вступників взяли участь у створенні тестових е-кабінетів

Опубліковано 31 липня 2020 року о 16:20

Вчора, 30 липня, о 22:00 завершилось тестування електронних кабінетів вступників на сайті  ez.osvitavsim.org.ua. Протягом двох днів майбутні бакалаври створили 12 тис 828 тестових е-кабінетів, із яких активували 12 821 і спробували подати через них 9 191 заяву на вступ. Магістри, які цього року вперше подають заяви до вишів в електронній формі, теж ознайомились із роботою своїх е-кабінетів. Було створено 2 тис 305 кабінетів, із них активовано 2 тис 304, подано заяв 1 тис 828. Усі тестові кабінети та заяви будуть видалені з системи до кінця сьогоднішнього дня повідомили в ДП “Інфоресурс”.

“Перевірка роботи системи вступу напередодні її офіційного старту є важливим елементом підготовки, ми перевіряємо, як система справляється з навантаженням, чи всі алгоритми працюють добре. Вступники тим часом можуть ознайомитись із інтерфейсом кабінету та технологією подання заяв”,  зазначила директорка ДП “Інфоресурс” Оксана Бєлік.

Реєстрація електронних кабінетів почнеться вже завтра, 1 серпня, о 10:00 і буде тривати до моменту завершення подання заяв.

Звертаємо увагу. Під час реєстрації електронного кабінету на основі ПЗСО вступник вказує: 

  • номер, PIN-код та рік отримання сертифіката ЗНО (цьогоріч абітурієнти мають право подавати сертифікати ЗНО за різні роки: 2018, 2019 та 2020 з усіх предметів та за 2017 з усіх, крім іноземних мов. Сертифікати різних років можна комбінувати);
  • серію та номер документа про повну загальну середню освіту;
  • середній бал додатка до документа про ПЗСО.

Нагадаємо, на сайті МОН розміщені інструкції та відеороз'яснення щодо того, як створити електронний кабінет і подати через нього заяви на вступ до закладів вищої освіти. Подача заяв на вступ розпочнеться з 5 серпня для магістрів, з 13 серпня для бакалаврів.