A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Триває Open Call для талановитих студентів, науковців, дослідників у сфері deep tech!

Опубліковано 22 січня 2024 року о 12:00


Отримайте унікальну можливість розвинути свою ідею у сфері deep tech разом із провідними експертами та інноваційними програмами. Подайте заявку до 12 лютого, щоб потрапити на відбірковий хакатон «Інновації у сфері глибоких технологій», що відбудеться 1–3 березня 2024 року в Києві в гібридному форматі!

Участь у хакатоні можуть брати як індивідуальні учасники (студенти, науковці, фінансисти, дизайнери-маркетологи, розробники), так і готові сформовані команди.

Подати заявку можна за покликанням.

«В Україні наявний величезний науковий потенціал, реалізація якого потребує тісної співпраці між науковцями та підприємцями. Важливим викликом у сфері інноваційної діяльності є створення найзручніших умов та запровадження нових інструментів для підтримки підприємців deep tech-технологій, наукоємних стартапів, науковців, дослідників та студентів з метою створення інновацій, які критично важливі для відбудови та підтримки процесу трансформації України. Реалізація акселераційних ініціатив Vacuum Deep Tech Acceleration та надання необхідної підтримки наукоємним стартапам сприятиме розбудові національної екосистеми інновацій для забезпечення швидкого та якісного перетворення креативних ідей в інноваційні товари і послуги, збільшення кількості, якості та підвищення економічної віддачі впроваджених розробок, залучення інвестицій в інноваційну діяльність. Упевнені, що інновації, створені українськими науковцями, дослідниками та стартапами, дозволять долати виклики національного та глобального рівня із властивою винахідливістю та сміливістю українців», — коментує Денис Курбатов, заступник міністра освіти і науки України.

Чому варто долучитися:

30 наукоємних стартапів-переможців приєднаються до акселераційних програм Science Intensive Innovation та Development and Renovation. Команди взаємодіятимуть з потенційними клієнтами, залучатимуть інвестицій, шукатимуть Product-Market Fit, отримають доступ до ресурсів та зможуть перевірити бізнес-модель.

Детальніше про вимоги та процес відбору тут.

Акселераційні програми Science Intensive Innovation та Development and Renovation реалізуються Vacuum Deep Tech Acceleration за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»Міністерства освіти і науки УкраїниМіністерства цифрової трансформації України та Міністерства економіки України спільно з Київським академічним університетомUkrainian Startup FundYEP Accelerator.