A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Science&Business – GIST Pitch Days: відкрито реєстрацію на участь у заході

Опубліковано 01 лютого 2023 року о 17:40


До 20 лютого 2023 року відкрито реєстрацію на участь в Science&Business — GIST Pitch Days, який організовано Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Українським фондом стартапів за підтримки ідеологічного партнера – GIST (Ініціатива «Глобальні інновації через науку та технології» – Global Innovation through Science and Technology initiative).

Метою є поєднання наукового та інноваційного потенціалу новаторів і розвиток наукоємних стартапів в Україні.

Science&Business – GIST Pitch Days відбудеться 8 та 16 березня. Учасники зможуть презентувати власні проєкти, почути думку експертів та поборотись за шанс отримати фінансову підтримку у розмірі 5.000$ на розвиток інновацій.

До заходу запрошують українських новаторів, що мають інноваційні рішення в таких категоріях:

  • охорона здоров’я; 
  • агротехнології та біотехнології;
  • енергетика та екологія;
  • промисловість та інфраструктура.

Довідково

Sсience&Business – серія заходів Міністерства освіти і науки України та Фонду розвитку інновацій (Українського фонду стартапів), що проводяться з метою поєднання наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартаперів, компаній, експертів, інвесторів, медіа, пошуку інноваційних ідей та рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій.

Нагадаємо, український майданчик для наукової спільноти «Info Science Bot» підтримує Німецько-українське академічне товариство.