A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Оголошується конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес і влада – кращі практики співпраці»

Опубліковано 20 липня 2022 року о 13:10


Секретаріат Кабінету Міністрів і Міністерство культури та інформаційної політики разом з ІСАР Єднання, Центром демократії та верховенства права, Українським незалежним центром політичних досліджень і Агентством США з міжнародного розвитку розпочинає конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес і влада – кращі практики співпраці».

Конкурс покликаний популяризувати успішну співпрацю між секторами задля розвитку громадян і незалежної України. За результатами буде сформовано збірник історій із кращими спільними проєктами організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади.

До збірника потраплять успішні історії співпраці, що відповідатимуть таким критеріям: 

  • ініціатива повинна бути втілена за участі 3 суб'єктів (представників громадянського сектору, бізнесу, органів державної влади чи місцевого самоврядування);
  • ініціатива продовжила роботу або була започаткована після початку повномасштабної війни (24 лютого 2022);
  • інформація щодо втіленої ініціативи поширена в публічних ресурсах;
  • ініціатива демонструє вимірюваний результат.

Якщо Ви є представником органу державної влади чи місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства чи бізнесу, а також маєте досвід втілення ініціативи із залученням 3 секторів, до 31 липня 2022 (включно) заповніть форму за посиланням і поділіться своєю історією.

Після створення збірника історій буде організована публічна подія з нагоди закінчення кампанії за участю представників Міністерства культури та інформаційної політики, Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства та героїв історій.

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися до менеджерки проєктів Центру демократії та верховенства права Юлії Дядюк (yuliia.diadiuk@gmail.com).

Нагадаємо, НАДС оголошує про проведення конкурсного відбору виконавців державного замовлення.