A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Новий «Пакт заради молоді-2025» – для успішного майбутнього молоді та України, – Сергій Шкарлет

Опубліковано 24 вересня 2020 року о 10:17


Новий український «Пакт заради молоді-2025» сприятиме успішному майбутньому молоді, а враховуючи те, що молодь є найбільшою рушійною силою кожної держави, успішному майбутньому України. На цьому наголосив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет під час церемонії підписання Пакту 23 вересня 2020 року.

«Для Міністерства освіти і науки України Пакт заради молоді-2020 був яскравим та цікавим прикладом реалізації стратегічної мети подолання розриву між освітянською наповненістю програми та вимогами роботодавців. Якщо брати в розрахунок, що 200-250 тисяч молоді щорічно отримують вищу освіту, то за ініціативою Пакту та 150 роботодавців було працевлаштовано майже 45 тисяч  це 25% від випуску»,  прокоментував Сергій Шкарлет.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль подякував роботодавцям за ініціативу, яка дає можливість молоді отримувати менторство, вчитися та готуватися до майбутньої професійної кар’єри.

«В Україні 30% населення  це молоді люди, це потенціал нашої держави. Підприємства-учасники Пакту взяли на себе зобов'язання надати їм практичних навичок, до того як вони розпочнуть свій кар'єрний шлях. Це розширює горизонти, таланти та можливості для молоді»,  зазначив Прем’єр-міністр.

У підписанні нового Пакту також взяли участь Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль та представники компаній-роботодавців. 

Нагадаємо, пріоритетами МОН є підтримка реформи державного управління та цифровізація освітньої сфери.