A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН та Міністерство освіти і науки Польщі домовились про співпрацю в межах Саміту ООН з питань трансформації освіти

Опубліковано 26 вересня 2022 року о 12:20


Під час Саміту ООН з питань трансформації освіти, що проходив у Нью-Йорку, 17 вересня 2022 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство освіти і науки Польщі підписали декларацію про співробітництво у галузі освіти. 

«В часи безпрецедентних викликів, спричинених російським військовим вторгненням, ми ні на хвилину не зупиняли роботу і докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити безперервність навчання українських дітей. Я хочу щиро подякувати польським колегам за їхню готовність підтримати нас та поглиблювати співпрацю наших освітніх систем та інституцій», – зазначив перший заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко. 

Декларація передбачає співпрацю за такими напрямами: 

  • доступ до української освіти;
  • реалізація спільних проєктів між українськими та польськими закладами освіти;
  • співпраця між польськими та українськими здобувачами освіти та педагогічними працівниками;
  • обмін інформацією про системи освіти України та Польщі;
  • доступ українським здобувачам освіти та працівникам системи освіти до освітніх інструментів та нових технологій Польщі. 

«Для нас ключовою є солідарність з нашими українськими друзями, і ми будемо продовжувати її демонструвати», – зауважила Уповноважена представниця Міністра освіти і науки Республіки Польща з цифрової трансформації Юстіна Орловська. 

Нагадаємо, 17 вересня 2022 року в межах Саміту ООН з питань трансформації освіти, що проходив у Нью-Йорку, відбувся захід «Трансформація освіти в часи кризи: погляд України» за участю першого заступника Міністра освіти і науки Андрія Вітренка.