A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Інформаційний комікс для дітей у воєнний стан: захисник України знайомить дітей із лікарями

Опубліковано 22 червня 2022 року о 12:30


У межах інформаційного коміксу для дітей у воєнний стан, що складається з інформаційних порад для малечі, захисник України познайомив читачів із волонтером і пілотом, розповів про систему ППО, захист з суші, повітря та узбережжя, познайомив із капітаном українського флоту ЗСУ, а наразі знайомить дітей із лікарями.

«Професія лікаря набагато складніше та цікавіше, ніж може здатися на перший погляд. Лікар – це гордість і відповідальність. З першого курсу всім студентам кажуть про те, що вдягаючи білий халат вони беруть на себе серйозні зобов'язання. Недарма з найдавніших часів це одна з найпрестижніших професій», – розповів захисник України.

Від першого дня воєнного вторгнення лікарі почали працювати цілодобово та без вихідних.

«Привіт! Я – лікар, а зі мною медсестра. Наше головне завдання – щодня допомагати людям і дітям, які захворіли. А у період війни ми рятуємо життя людей, які отримали поранення під час обстрілів і бомбардувань. Ми дуже просимо тебе бути слухняним, не нехтувати правилами безпеки та не ігнорувати звук сирени», – повідомив лікар.


"Минулого разу захисник України познайомив читачів із лікарем, який рятує життя поранених під час обстрілів і бомбардувань. А чи знаєш ти, що робить медсестра?"

 


"Малечі про особливості відповідальної професії"

 


"Безпека під час прогулянок"

 


"Лікар розповідає, що варто продовжувати займатися саморозвитком влітку, а також про вплив корисної активності на пам’ять, увагу та мислення дітей"

 


"Сьогодні лікар і медсестра дають домашнє завдання та повертаються до лікування хворих"