A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Рекомендації щодо дій у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуаціїРекомендацій Міністерства охорони здоров’я україни

  1. Йодна профілактика у разі радіаційної аварії;
  2. Тривожна валіза для евакуації з зони радіаційної аварії;
  3. Як забруднену воду перетворити на питну;
  4. Домедична допомога при отруєнні чадним газом;
  5. Як захиститися від холери.

Навчальний онлайн-курс "РХБЯ-загрози: від А до Я"


Інформаційний матеріал "Абетка безпеки", що розроблений ДСНС, з можливістю встановлення мобільного додатку «Абетка безпеки» на смартфон через Play Маркет


Для укриття населення Києва від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру створено фонд захисних споруд цивільного захисту. Фонд включає сховища цивільного захисту, підземний простір метрополітену, підвальні приміщення житлових будинків, підземні паркінги та інші споруди підземного простору, які можуть бути тимчасово використані для укриття населення. Керівники організацій та власники вищезгаданих споруд за необхідності забезпечать вільний доступ для укриття. Для зручності інформування населення Київська міська державна адміністрація оновила мапу, де вказані адресні місця укриттів у підземному просторі"


За посиланням "Рекомендований вміст тривожної валізи”


За посиланням "Брошура "У разі надзвичайної ситуації або війни", що розроблена Міністерством культури та інформаційної політики"


Дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз склала посібник «Ми готові. Про дітей». Як говорити про загрози з найменшими членами родини і як навчити їх діяти різних ситуаціях, як то природні катаклізми чи війна. У своїх рекомендаціях Ройз спиралась на матеріали Служби тилу Ізраїлю. Вона пропонує закріплювати знання у форматі ігор у супергероїв.