A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Як уникати оскарження публічних закупівель у сфері шкільного харчування та діяти в разі надходження скарги – експерти розкажуть на вебінарі 12 лютого

Опубліковано 11 лютого 2021 року о 09:49
12 /02 п'ятниця 14:00
12 /02 п'ятниця 15:30
подію завершено


12 лютого 2021 року відбудеться вебінар на тему "Оскарження публічних закупівель в контексті організації харчування у закладах освіти". Захід проводиться за ініціативи Першої леді України Міністерством освіти і науки спільно з Антимонопольним комітетом України та проєктом DECIDE. 

На вебінарі детально розкажуть про:

  • процесуальні засади процедури оскарження публічних закупівель;
  • типові помилки замовників у тендерній документації;
  • особливості оскарження етапів розгляду пропозицій замовниками;
  • те, як уникати помилок та оскаржень.

Дата і час: 12 лютого 2021 року, 14:00. Онлайн-трансляція вебінаруна Facebook-сторінках Decentralization for Improved Democratic Education та Міністерства освіти і науки України.

Спікери: 

  • Наталія Буроменська, заступниця голови Антимонопольного комітету України –  державна уповноважена;
  • Ольга Нечитайло, державна уповноважена Антимонопольного комітету України.

Модераторка: Леся Марталішвілі, експертка Команди підтримки реформ МОН, представниця проєкту "Архітектура реформ в Україні", що фінансується з мультидонорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України, управління яким здійснює ЄБРР.

Реєстрація на вебінар обов’язкова за покликанням. У формі можна залишати запитання для спікерів.

Вебінар буде корисний для керівників органів управління освітою новостворених громад, представників тендерних комітетів місцевих органів управління освітою, а також керівників закладів освіти, що мають  фінансову автономію.

Вебінар відбудеться в межах кампанії "Освіта у нових громадах від А до Я", яку реалізує швейцарсько-український проєкт DECIDE – "Децентралізація для розвитку демократичної освіти" та проєкту "Українська Архітектура Реформ" (URA), розробленого ЄБРР у партнерстві з Європейським Союзом для підтримки ключових реформ в Україні.

Докладніша інформація щодо теми: