A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

28 березня Лілія Гриневич візьме участь у прес-брифінгу з нагоди реалізації проекту «БомбеЗНО» в межах робочої поїздки на Закарпаття

Опубліковано 27 березня 2019 року о 11:23
28 /03 четвер 12:00
28 /03 четвер 13:00
подію завершено
Закарпатська область, Ужгородський район, с. Велика Добронь

28 березня за участі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич відбудеться прес-брифінг з нагоди реалізації проекту «БомбеЗНО». Він пройде у Великодобронській загальноосвітній школі Ужгородського району, де завершуються пришкільні мовні табори для експрес-підготовки до ЗНО з української мови випускників шкіл з угорською та румунською мовами навчання. Захід передбачений у межах робочої поїздки Міністра у Закарпатську область 28 березня 2019 року.

Початок: о 12.00

Місце проведення: с. Велика Добронь, 40 км від Ужгорода

Передбачено трансфер: Ужгород – Велика Добронь

Акредитація ЗМІ: Ольга Юр’єва, за телефоном +380 96 466 92 10 чи на e-mail [email protected]

У прес-брифінгу також візьмуть участь:

  • Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА
  • Оксана Нечипоренко, директор громадської ініціативи GoGlobal
  • Арто Вахтокарі, головний радник сприяння Фінського проекту підтримки шкільної реформи в Україні


Довідково:  З 25 до 28 березня в школах Буковини та Закарпаття тривають пришкільні мовні табори «БомбеЗНО» – експрес-підготовка до ЗНО з української мови для випускників шкіл з угорською та румунською мовами навчання. Участь у них беруть понад 400 одинадцятикласників, які дізнаються лайфхаки з опанування української мови та поглиблюють знання з української літератури.

Так, 2018 року 63% учнів шкіл, розташованих у місцях компактного проживання румунської громади, не подолали поріг ЗНО з української мови. У місцях компактного проживання угорської громади поріг не подолали 67,5% учнів шкіл.

МОН у співпраці з освітніми організаціями ініціювало пілотний проект «БомбеЗНО», щоб збільшити кількість випускників у Закарпатській та Чернівецькій областях, які успішно долатимуть пороговий бал ЗНО. Це покращить шанси таких випускників на вдалу самореалізацію в Україні.

Проект запустився на початку березня, він має кілька етапів реалізації: відбір вчителів з української мови та літератури з усієї країни, тренінг для 44 педагогів-учасників проекту, а також проведення чотириденних україномовних таборів.

Участь у проекті безкоштовна.