A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

21 листопада в МОН розкажуть про наукову співпрацю з НАТО і представлять військові та безпекові розробки

Опубліковано 20 листопада 2019 року о 09:58
21 /11 четвер 10:00
21 /11 четвер 12:00
подію завершено
м. Київ, бул. Т. Шевченка, 16

21 листопада 2019 року в МОН проведуть Інформаційний день Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» в Україні, де, зокрема, представлять розробки українських науковців, створені в межах Програми. Також йтиметься про можливості майбутньої співпраці.

Початок заходу: о 10:00

Локація: бульвар Т. Шевченка, 16, 4-1 поверх, кім. 401

Акредитація медіа: https://forms.gle/6179rd3r7tEYfTJK8 

Спікери:

  • Юрій Полюхович, перший заступник Міністра освіти і науки України;
  • Деніз Бетен, старша радниця з питань програми SPS та партнерства відділу нових проблем безпеки НАТО.

Довідково: Програма НАТО «Наука заради миру і безпеки» (SPS) була створена 1958 року для сприяння навчанню науковців, обміну знаннями і розбудови мереж фахівців. У перші роки існування Наукова програма допомагала створювати позитивний образ НАТО як організації, що гарантує безпеку через взаємодію з науковими колами і цивільними громадами на основі принципів солідарності. З часом, зокрема після закінченні холодної війни, ця внутрішня програма Альянсу трансформувалась і стала пропонувати практичну співпрацю і контакти в рамках мережі партнерства НАТО. З часу створення Програми була розвинута широка міжнародна мережа науковців і експертів з країн-членів і партнерів НАТО. Понад 20 Нобелівських лауреатів пов’язані з програмою SPS, що підтверджує найвищу наукову якість, яку підтримує програма SPS.

Сьогодні програма SPS пропонує перевірені і визнані в світі механізми залучення усіх партнерів до практичної співпраці, основаної на наукових дослідженнях, технічних інноваціях і обміні знаннями. SPS пропонує фінансування, експертну дорадчу допомогу і підтримку специфічної діяльності, пов'язаної з безпекою, яка відповідає стратегічним завданням НАТО і стосується пріоритетних сфер співробітництва саме з партнерами.

Україна приєдналася до Програми SPS 8 лютого 1994 року після підписання відповідного рамкового документу.

SPS Information Day Ukraine Brochure