• A-
    A+

Заклади освіти Полтавщини забезпечені дезінфекційними засобами проти коронавірусу

Опубліковано 09 грудня 2020 року о 09:41


Дезінфекційні засоби для оброблення рук та поверхонь за рахунок державної освітньої субвенції в розмірі 17,9 млн грн отримали заклади загальної середньої освіти Полтавської області. 

Кошти виділено відповідно до постанови Уряду з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та розподілено між місцевими бюджетами розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації.

Дезінфекційними засобами вже забезпечені школи в м. Миргород, Великобагачанської, Гадяцької, Карлівської, Кобеляцької, Лохвицької, Машівської, Чорнухинської, Шишацької, Котелевської райдержадміністрацій, Шишацької, Решетилівської, Ланнівської, Лохвицької, Малоперещепинської, Коломацької, Краснолуцької, Гадяцької об’єднаних територіальних громад та Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернат  І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» ім. Софії Русової Полтавської обласної ради. 

Решта закладів освіти отримають засоби вже найближчим часом, після завершення процедур закупівель.

Нагадаємо, Уряд за ініціативи МОН виділив майже 540 млн грн для закладів загальної середньої освіти на закупівлю дезінфекторів для рук і поверхонь.

Більше за темою Загальна середня освіта

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux