• A-
    A+

Відбулася Всеукраїнська нарада з питань стану та перспектив розвитку дошкільної освіти

Опубліковано 09 листопада 2016 року о 11:07
Відбулася Всеукраїнська нарада з питань стану  та перспектив  розвитку дошкільної освіти
Автор фото – пресслужба Міністерства освіти і науки України

   26 жовтня 2016 року в актовій залі Міністерства освіти і науки відбулась Всеукраїнська нарада з питань стану  та перспектив  розвитку дошкільної освіти.

        До участі у нараді  було запрошено представників  обласних, Київського міського департаментів (управлінь) освіти і науки та Інститутів післядипломної педагогічної освіти, Інституту проблем виховання НАПН, Інституту психології ім. Г. К. Костюка НАПН, Інституту спеціальної освіти НАПН України, голову правління ВГО «Асоціація працівників дошкільн??ї освіти».

        Тамара Панасюк,  начальник відділу дошкільної   освіти  МОН  України поінформувала учасників наради  про стан розвитку дошкільної освіти в Україні  у 2016 році.  Вона  відмітила позитивну тенденцію щодо створення додаткових місць у дитячих садках за рахунок введення в експлуатацію новобудов, відновлення  діяльності груп та закладів, що тривалий час працювали не за призначенням тощо. «Завдяки цім діям  уже створено понад 14 тисяч місць. Робота продовжується і наприкінці грудня від регіональних органів управління освітою очікується  оперативна інформація щодо загальної кількості додатково створених у навчальних закладах місць для дітей дошкільного віку», -  зазначила  Тамара Панасюк.   

         Було також відзначено  активну участь  дошкільних навчальних закладів з різних регіонів України  у Всеукраїнських фестивалях, семінарах, конференціях, проведення яких ініційовано  Міністерством освіти і науки.

       Про складові якості змісту дошкільної освіти розповіла  Олена  Низковська – начальник відділу розвитку дошкільного виховання  Інституту модернізації  змісту освіти України.

 Цікавим був виступ Євгенії Татарової, учителя англійської мови, яка має сертифікат університету Кембриджу, про свій досвід роботи з навчання англійської мови дітей дошкільного віку.

         Про проблеми та досягнення розвитку дошкільної освіти  з точки зору ВГО  «Асоціація працівників дошкільної освіти»  розповіла Ніна Омельяненко.  На завершення свого виступу, вона процитувала слова К. Ушинського: - « У вихованні все повинно базуватися на особі вихователя, тому що виховна сила виливається тільки з живого джерела людської особистості. Ніякі статути і програми, ніякий штучний організм закладу, хоч би як хитро він був придуманий, не може замінити особистості в справі виховання.»

         Учасники  наради  обговорили  також пропозиції до плану  роботи на  2017 рік.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux