В ЖДТУ презентували програми міжнародної академічної мобільності

21 вересня 2015 року в Житомирському державному технологічному університеті стартував проект, під час якого протягом тижня для студентів, аспірантів і викладачів вишу презентуватимуть програми міжнародної академічної мобільності. Захід проводять вже другий рік поспіль, аби познайомити цільові групи із можливостями навчання і стажування у провідних ВНЗ Європи та світу.
«Це дуже хороший показник, адже ми не лише увійшли до ТОП-кращих вищих навчальних закладів, але і наразі єдині в цьому списку, хто представляє Житомирський регіон. Разом з тим, ми не збираємося зупинятися і постійно налагоджуємо міжнародні зв’язки, шукаємо партнерів для втілення проектів, запрошуємо закордонних фахівців читати лекції нашим студентам», - розповіла проректор ЖДТУ Оксана Олійник.
Начальник відділу міжнародних звязків ЖДТУ Василь Мамрай нагадав, що у попередні роки багато студентів, аспірантів і викладачів стали учасниками програм академічної мобільності.
Своє чергою, представник Торгово-промислової палати України Мартін Ройтер розповість про можливості стажування на німецьких підприємствах в межах програми німецької економіки. Окрім німецьких програм академічної мобільності та стажувань, протягом тижня буде висвітлено особливості підготовки документів та основні вимоги таких програм як: міжнародного Вишеградського фонду (Республіка Польща, Чеська Республіка, Словацька Республіка, Угорщина), національної стипендіальної програми Уряду Словаччини, програми «Visby» (Королівство Швеція), Еразмус (Joint Master Degrees, SALTO-Youth (Країни ЄС)); стипендіальні програми Уряду Франції, програма ім. Фулбрайта (США), програма австрійської академічної спілки (Республіка Австрія), а також дві турецькі програми академічної мобільності – програма Тубітак (Tübitak) та Мевлана (Турецька Республіка).
За інформацією Житомирського державного технологічного університету