У МОН нагородили математиків, які на Міжнародній олімпіаді посіли 4 місце





















У Міністерстві освіти і науки України відзначили команду українських школярів, які на 59 Міжнародній математичній олімпіаді вибороли 4 золоті та 2 срібні медалі. Нагородження відбулося сьогодні, 13 серпня 2018 року, в залі Колегії МОН.
Зі 116 країн, що брали участь у змаганнях, українські старшокласники посіли 4 місце, після команд США, Росії, Китаю. Вперше за 26 років участі наших команд у цій олімпіаді Україна досягла такого результату.
«Вперше за всю історію інтелектуальних змагань світового рівня і, зокрема, в математичних олімпіадах, команда українських школярів досягла найвищого результату – 4 місце. Щиро вітаю школярів із такою перемогою. А також хочу подякувати їхнім наставникам-вчителям, що привели їх до цього результату», - зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
Під час нагородження були відзначені переможці та їхні вчителі:
- Арсеній Ніколаєв, випускник природничо-наукового ліцею № 145 м. Києва, та його вчитель Анікушин Андрій Валерійович, к.ф-м. н., доцент КНУ ім. Тараса Шевченка,
- Федір Юдін, десятикласник ліцею № 208 м. Києва, учителі - Конашенков Данило Леонідович та Скибицький Нікіта Максимович (студент КНУ ім. Тараса Шевченка);
- Аліна Гарбузова, випускниця Харківського фізико-математичного ліцею № 27, учитель - Щербина Олексій Сергійович,
- Роман Сарапін, випускник Харківського фізико-математичного ліцею № 27, учитель - Лисакевич Анастасія Валеріївна
- Нго Нгок Тхай Шон, випускник Харківського фізико-математичного ліцею № 27 , учитель - Ліфиць Сергій Олександрович,
- Ілля Коваль, випускник Харківського НВК № 45 «Академічна гімназія», учитель - Крижановський Олександр Феліксович
Нагадаємо, що олімпіада проходила 3 - 14 липня в м. Клуж-Напока (Румунія), на ній українські школярі здобули 4 золоті та 2 срібні медалі