У Черкасах відбувся фестиваль знавців англійської мови

11 та 12 лютого 2016 року у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся дводенний фестиваль знавців англійської мови English Fest.
В урочистому відкритті фестивалю взяли участь керівництво управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.
Учасники фестивалю мали нагоду підвищать мотивацію вивчення англійської мови, збагатитися духовно та знайти нових знайомих.
Як повідомляється, фестиваль English Fest на обласному рівні проводиться вперше та об’єднує знавців англійської мови різних вікових груп – від учнів до учителів.
У фестиваля була також творча частина,під час якої глядачі могли переконатися у багатогранноисті творчих здібностей учнівських колективів з різних шкіл Черкащини. Запальний бродвейський танок, хореографічні номери ірландських танців, перформанс у вигляді мюзиклу,театралізовані постановки фрагме??тів творів Чарльза Діккенса та Льюїса Керрола, різдвяні колядки – неповний перелік різноманіття талантів юних обдарувань, якими вони порадували присутніх.
Варто відзначити, що у всіх виступах юні артисти користувались виключно англійською. Мова оригіналу театралізованих номерів та вокальних композицій створювала особливе враження від перебування у колі талановитих знавців однієї з найпоширеніших мов світу.
Впродовж першого дня фестивалю також відбулися тематичні мовні студії для учнів, протягом яких останні змогли поспілкуватися зі своїми однолітками англійською на запропоновану проблематику. У рамках English Fest також відбулась фотовиставка «Sheakespeare Lives in Photography».
12 лютого, на другий день фестивалю English Fest учителі англійської мови з різних навчальних закладів Черкащини взяли участь в тематичних тренінгах, які для них провели методисти Міжнародного освітньо-методичного центру Пірсон-Дінтернал.
Під час тренінгів учасники опрацювали типові лексико-граматичні завдання згідно з сучасною комунікативною методикою; ефективну методику розвитку навичок читання із залученням інтерактивних навчальних ігор; комунікативні методи розширення словникового запасу із одночасним розвитком навичок усного мовлення. Заняття для вчителів англійської проводили як українські викладачі, так і носій мови з Великобританії.
Паралельно діяла виставка наукової літератури, де всі бажаючі могли ознайомитися з новинками методичних та навчальних розробок з викладання та вивчення англійської мови.
За інформацією управління освіти і науки Черкаської ОДА