Студенти спеціальності “Туризм” УМСФ зможуть пройти стажування або навчальну практику в Болгарії

Студенти спеціальності “Туризм” Університету митної справи та фінансів зможуть пройти стажування або навчальну практику в курортних комплексах Республіки Болгарії. Про це домовився проректор УМСФ Віктор Ченцов з представниками турбізнесу Болгарії та України.
Під час стажування студенти зможуть опанувати усі тонкощі обраного фаху. На думку представників вишу, цей досвід допоможе їм зорієнтуватися одразу в кількох напрямах: туризмі, готельному та ресторанному бізнесі, маркетингу, підприємництві, адмініструванні тощо.
Крім того, практика у європейському туристичному секторі сприятиме підвищенню якості туристичних послуг в України.
Нагадаємо, що студенти ДНУ ім. О. Гончара зможуть пройти стажування у провідних ІТ-компаніях Дніпра. Така можливість випала завдяки проекту «День кар'єри», що проходив у виші.