Співпраця освітян міста Черкаси з освітянами Тальнівщини
29 квітня для заступників директорів з навчально-виховної роботи м. Черкас у Тальнівському районі відбувся семінар «Роль краєзнавства у формуванні якісного освітнього середовища навчального закладу».
Досвід роботи Тальнівського району представили: начальник відділу освіти Володимир Синьогуб та завідувач методичного кабінету Світлана Лобова.
Корисною була зустріч з педагогічним колективом Легедзинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та директором Чабанюк Л.М. Учасники семінару ознайомилися з роботою щодо шкільного краєзнавства як системи національно-патріотич??ого виховання, взяли участь у танцювальному майстер-класі.
Цікавою і пізнавальною видалася екскурсія до місцевого музею Трипільської культури.
Продуктивною та змістовною була зустріч гостей з педагогічним колективом Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та її директором Солошенко Т.В. Заступники директорів також взяли участь в екскурсії до етнографічного музею «Дивень».
Кривоколінський НВК (директор Мудра Л. М.) зустрів учасників семінару квест-екскурсією та представив свою систему роботи як школа національного-відродження.
Учасники семінару мали нагоду обмінятися досвідом та наочно переконатися в ефективності діяльності навчальних закладів Тальнівщини.
За інформацією департаменту освіти і науки Черкаської ОДА