• A-
    A+

Серія зустрічей для суботніх і недільних шкіл за кордоном: стартуємо 2 лютого

Опубліковано 27 січня 2026 року о 11:30

Автор фото - пресслужба МОН

Міністерство освіти і науки України у партнерстві зі СКВОР СКУ розпочинає серію онлайн-зустрічей для керівників та вчителів суботніх і недільних шкіл (освітніх осередків) за кордоном. Перша зустріч відбудеться 2 лютого за участю заступниці міністра освіти і науки України Надії Кузьмичової.

Під час зустрічей ми говоритимемо про можливості та переваги верифікації суботніх і недільних шкіл, а також про те, які освітні сценарії вона відкриває для 

українських дітей за кордоном. 

Для кого ці зустрічі:

  • керівників суботніх і недільних шкіл за кордоном;

  • вчителів та педагогічних команд освітніх осередків;

  • представників українських громадських та освітніх ініціатив за кордоном, які планують або проходять верифікацію.

Зареєструватися на всі зустрічі за посиланням.

План зустрічей на лютий

2 лютого о 17:00 — зустріч із неверифікованими суботніми та недільними школами (за участю заступниці міністра — Надії Кузьмичової).

4 лютого о 17:00 — зустріч із неверифікованими суботніми та недільними школами Німеччини.

9 лютого о 17:00 — зустріч із неверифікованими суботніми та недільними школами Польщі.

11 лютого о 17:00 — зустріч із неверифікованими суботніми та недільними школами Великої Британії, Ірландії, Норвегії, Нідерландів, Данії.

13 лютого о 17:00 — зустріч із неверифікованими суботніми та недільними школами Італії, Іспанії, Португалії, Греції, Мальти.

16 лютого о 17:00 — зустріч із неверифікованими суботніми та недільними школами Чехії, Словаччини, Хорватії, Чорногорії, Сербії, Північної Македонії, Швеції, Фінляндії.

18 лютого о 17:00 — зустріч із неверифікованими суботніми та недільними школами Франції, Бельгії, Австрії, Швейцарії, Люксембургу

20 лютого о 17:00 — зустріч із неверифікованими суботніми та недільними школами Угорщини, Болгарії, Румунії, Молдови, Латвії, Литви, Естонії.

23 лютого о 17:00 — зустріч із неверифікованими суботніми та недільними школами Канади, США

25 лютого о 17:00 — зустріч із неверифікованими суботніми та недільними школами всіх країн.

Нагадаємо, що одним із варіантів навчання за скороченою програмою є відвідування суботніх чи недільних шкіл за місцем проживання. Якщо такий освітній осередок проходить верифікацію комісією МОН і МЗС та проводить навчання за програмою українознавчого компонента, то дитина, яка там вчиться, може отримати документ про українську освіту.

Більше за темою Діяльність міністерства

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux