На Київщині відбулися обласні змагання з велотуризму серед учнівської молоді

У місті Буча Київської області було проведено обласні змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді. Учасниками заходу стали 7 команд із шести регіонів Київщини: Богуславського, Бородянського районів, міст Бориспіль, Березань, Буча, Обухів.
Юні туристи-велосипедисти Березані та Обухова взяли участь у подібному заході вперше. Учасники змагались на дистанціях «Ралі» та «Комплекс». Дистанція «Комплекс» складалася з дистанцій «Крос», «Тріал» та «Фігурне водіння велосипеда». Залік проводився окремо для юнаків та дівчат.
Кращою у загальнокомандному заліку стала команда Борисполя, друге місце посіла команда господарів – міста Бучі, велосипедисти-дебютанти з Обухова вибороли третє місце. Найкращі спортсмени увійдуть до складу збірної команди, яка буде представляти Київщину на 4-му Чемпіонаті України серед юніорів з велосипедного туризму, що відбудеться на Закарпатті у липні.
За інформацією прес-служби департаменту освіти і науки Київської ОДА