• A-
    A+

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України»

Опубліковано 03 березня 2025 року о 11:10
МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України»
Автор фото – пресслужба Міністерства освіти і науки України

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України».

Проєктом акта пропонується внести зміни до:

  • Положення про центр, будинок, клуб еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, станцію юних натуралістів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10.05.2002 № 292, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 травня 2002 року за № 463/675;
  • Положення про центр, будинок, клуб, бюро туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, станцію юних туристів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.12.2002 № 730, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 8 січня 2003 року за № 10/7331 в частині скасування необхідності погодження статутів приватних центру, будинку, клубу екологонатуралістичної творчості учнівської молоді, станції юних натуралістів, клубу, бюро туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, туристськокраєзнавчої творчості учнівської молоді, станції юних туристів з відповідним органом виконавчої влади.

Контактна особа: Валерія Гохман, тел. 044 481 47 58.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 31 березня 2025 року на електронні адреси: [email protected], [email protected]

Більше за темою Громадське обговорення

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux