• A-
    A+

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу "Про внесення змін до Порядку проведення експертною комісією виїзної ліцензійної експертизи на рівнях фахової передвищої та вищої освіти"

Опубліковано 05 серпня 2021 року о 13:49


Міністерство освіти і науки України підготували для громадського обговорення проєкт наказу "Про внесення змін до Порядку проведення експертною комісією виїзної ліцензійної експертизи на рівнях фахової передвищої та вищої освіти", який визначає уніфіковані форми висновків щодо дотримання здобувачем ліцензії (ліцензіатом) Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності на рівні вищої та фахової передвищої освіти з підстав визначених Законами України «Про фахову передвищу освіту» та «Про вищу освіту».

Зміни, що вносяться до Порядку проведення експертною комісією виїзної ліцензійної експертизи на рівнях фахової передвищої та вищої освіти.

Вказаний проєкт наказу забезпечує приведення у відповідність норм Порядку до вимог Закону України «Про фахову передвищу освіту» (із змінами).

Зауваження та пропозиції до проєкту акта проcимо надсилати до 05 вересня 2021 року на e-mail: [email protected] (Юлія Сіренко заступник начальника відділу ліцензування освітньої діяльності департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації).

Звіт за результатами громадського обговорення.

Більше за темою Громадське обговорення

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux