КНУ долучиться до втілення проєкту з інтернаціоналізації українських вишів — він триватиме до 2021 року



18 менеджерів різних українських вишів отримають можливість пройти півторарічне навчання з інтернаціоналізації вищої освіти. Вони зможуть покращити знання щодо академічної мобільності, впровадження стратегічних чи індивідуальних проєктів у сфері інтернаціоналізації, роботи з грантами тощо.
За якими етапами втілюватиметься проєкт “Підтримка інтернаціоналізації українських ЗВО 2019-2021 років” йшлося під час зустрічі організаторів на базі Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Виш, зокрема, є партнером проєкту та працюватиме над його реалізацією в Україні.
Відбір учасників проходитиме серед фахівців, які працюють в структурних підрозділах ЗВО, що опікуються міжнародною діяльністю. Відповідне оголошення найближчим часом буде розміщено на сайті КНУ ім. Т. Шевченка та МОН.
Проєкт поділений на кілька модулів. Навчання складатиметься з таких блоків:
- 5 модулів:
- Background Knowledge of Internationalisation
- Competencies on Management of Internationalisation
- Soft Skills
- Management Skills
- Internationalisation Project
- 4 тижневих семінари (3 - в Німеччині, 1 - в Україні)
- індивідуальні консультації для вивчення найкращого німецького досвіду.
Серед іншого під час навчання учасникам розкажуть, як відбувається фінансування міжнародної співпраці у престижних іноземних фондах, у чому відмінність німецької та української системи освіти та науки тощо.
Проєкт реалізують у межах програми Німецької служби академічного обміну (DAAD). Його партнерами є Київський національний університет ім. Т.Шевченка, Німецько-українське академічне товариство, Німецька спілка менеджерів наукової сфери та Університет Лейбніца (Німеччина).
Нагадаємо, що для вчителів Донеччини провели інтенсив на базі МДПУ.