• A-
    A+

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості»

Опубліковано 07 жовтня 2015 року о 14:51
ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості»
Автор фото – пресслужба Міністерства освіти і науки України

6 жовтня 2015 року розпочала роботуІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості»,присвячена розвитку інформаційних технологій, обміну досвідом їх застосування у різних галузях та проблемам ринків праці у цій сфері. Конференція відбулась на базі Інституту інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (КПІ), Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ), Національного гірничого університету (НГУ), Чернігівського національного технічного університету (ЧНТУ), Інституту проблем математичних машин та систем НАН України (ІПММС), ТзОВ «Мікрол», «Елекс», «Софтсерв», «Софтджорн-Україна».

Пленарне засідання розпочали з доповіді про Міжнародний проект TEMPUS та його роль у підвищенні рівня інновацій студентів у галузі ІТ. Про великі перспективи інформаційних технологій на ринку праці розповідали представники ІТ- компаній, які вже встигли завоювати добру репутація не лише в Україні, але й на міжнародній арені. Головний конструктор ТзОВ «Мікрол» запрошував талановиту студентську молодь працювати на підприємстві.

Також під час конференції працювали секції автоматизації та комп??ютерно-інтегрованих технологій; інформаційно-вимірювальної технології; інформаційних технологій в освітньому процесі; математичного моделювання та обчислювальних методів; інформаційних технологій в нафтогазовій галузі. З доповідями-презентаціями виступили відомі професори та доценти, молоді науковці, талановиті студенти.

За інформацією ІФНТУНГ

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux