Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара відвідав фахівець з інформаційних війн та способів протидії їм Всеволод Зеленін

Фахівець провів для студентів майстер-клас «Психологічна безпека в умовах інформаційної війни».
Захід пройшов за сприяння керівництва Центру підготовки та реабілітації військових «Світлячок» та студради ДНУ. «Сьогодні багато молоді, яка може бути тією політичною елітою, що захищатиме Україну, створюватиме інформаційну безпеку. Вважаю, що в нас є багато патріотів, які поки що не є професіоналами. Моє завдання – зробити так, щоб вони навчилися боронити Україну в інформаційному просторі», – відзначив Всеволод Зеленін.
Для дніпропетровських слухачів гість підготував кілька цікавих практичних алгоритмів: як відстежити, що вас інформаційно атакують, яким чином боронитися, як відповідати. Майстер-клас був насичений прикладами, відеоматеріалами та плакатами.
«В Україні багато людей, які пояснюють суспільно-політичну ситуацію, і мало тих, хто розуміє, як вона вибудовується. Як впливати на цю ситуацію, як зробити так, щоб ми перемогли? Я хочу, щоб ви були тими, хто зацікавлений у захисті України, і хоча б у своєму оточенні, в побутовому спілкуванні відстоювали Україну. Ви можете це робити. І вже сьогодні Україна отримає у вашій особі принаймні одного бійця. Ми боремося не проти Росії, ми боремося за Україну. За Україну у вашому серці, у вашій душі», – вважає Всеволод Зеленін.
Під час заходу фахівець познайомив студентів з техніками нейро-лінгвістичного програмування. Зокрема, це нейросемантична трансформація реальності в історії, що включає в себе узагальнення, видалення та викривлення. Наприклад, нам багато років прищеплювали думку про те, що українці ніколи не перемагали, запрошували іноземних князів, бо самі не могли управляти на своїй землі. Тобто з окремих випадків робилися узагальнення. У той час, як в українській історії можна знайти багато позитивних прикладів.
За інформацією ДНУ